TR
Dil Seçiniz

Fuar Bilgileri

FUAR BİLGİLERİ
Fuar Adı: İDMA FUARI - 8. Uluslararası Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı
Tarihi: Nisan 2019
Yer: İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy / İSTANBUL
Türü ve Periyodu: Uluslararası İhtisas - İki Yılda Bir
Ziyaret Saatleri:

Fuar Hakkında

Hububat ve bakliyat işleme sektöründeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri dünyaya duyurmak amacıyla Parantez Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen Uluslararası Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem Değirmen Makineleri, Makarna ve Bisküvi Teknolojileri Fuarı İDMA, ilk olarak 2005 yılında düzenlenmiştir.

2 yılda bir İstanbul’da düzenlenen ve düzenlendiği ilk yıldan itibaren gerek katılımcı gerekse ziyaretçi sayısının önemli oranda arttırmayı başaran İDMA Fuarı, günümüzde hububat ve bakliyat işleme teknolojileri alanında dünya genelinde düzenlenen tek geniş çaplı uluslararası teknoloji fuarı niteliğindedir.

Hububat ve bakliyat sektörüne yönelik teknoloji, ürün ve hizmet geliştiren firmalarının katılımcı olarak yer aldığı İDMA Fuarı’nda; un, irmik, mısır, pirinç ve yem değirmenleri ile bakliyat temizleme, ambalajlama, makarna ve bisküvi tesisleri için geliştirilen en son teknolojiler sergilenmektedir. Bunların yanı sıra tahıl depolama siloları, dolum, taşıma ve tahliye sistemleri, laboratuvar cihazları, katkı maddeleri, ambalaj makineleri ve malzemeleri ile yedek parça ve yan sanayi ürünlerindeki en son yeniliklerde yine İDMA’da ziyaretçilerin beğenisine sunulmaktadır.

Hububat ve bakliyat işleme sektörüne yönelik her türlü çözümün, tüm alternatifleriyle birlikte İDMA Fuarı’nda yer alması, 144 ülkedeki işleyicilerin yatırım programlarını yapmak ve gerekli bağlantılarını kurmak için İDMA’da buluşmasını sağlamaktadır.

SPONSORLAR
MEDYA PARTNERLERİ
DESTEKLEYEN KURUMLAR