TR
Dil Seçiniz

ICC ve Mühlenchemie’den ortak sempozyum


ICC ve Mühlenchemie, 20-21 Nisan tarihleri arasında ilk ortak Global Değirmenci Sempozyumunu gerçekleştirecek. Sempozyumda, uluslararası düzeyde tanınan 27 konuşmacı, piyasalar, hububat araştırması ve kalite, sağlık ve güçlendirme ilgili sunumlar gerçekleştirecek.

ICC (Uluslararası Hububat Bilimi ve Teknolojisi Derneği) ve Mühlenchemie’den un geliştirme ve zenginleştirme uzmanları, 20-21 Nisan 2017 tarihleri arasında ilk ortak Global Değirmenci Sempozyumunu gerçekleştirecek. Dünya çapında değirmen endüstrisindeki araştırmacı bilim adamları ve uygulayıcıları, öğütme endüstrisinin, geleceğin zorlukları ile ne şekilde mücadele edebileceğine ilişkin en yeni bilgileri ve sonuçları paylaşmak için bir araya gelecekler. İki gün sürecek olan sempozyumda, uluslararası düzeyde tanınan 27 konuşmacı, Bucerius Hukuk Okulu’nun Hamburg Kampüsünde sunumlar gerçekleştirecekler. “Pazar”, “Hububat Araştırması ve Kalite”, “Kalite Belirleme Araçları” ve “Sağlık ve Güçlendirme” sempozyumun başlıca konuları arasında yer alıyor. Bildiriler, artan gıda talebi, maliyet baskısı, gübre düzenlemeleri, iklim ve sağlık konularının etkileri gibi değirmencilere endüstrideki güncel değişiklikler ve zorluklarla ilgili yeni bilgi ve fikirler sağlayacak. İlk günün sonunda, tüm katılımcılar Global Değirmenci Yemeği’nde bağlantılar oluşturma fırsatı bulacak.

ICC Genel Sekreteri Michaela Pichler, “Dünyadaki tüm hububat teknologları ve tahıl bilimcileri için kendimizi bir forum olarak görüyoruz ve sempozyumun küresel, ulusal ve bölgesel düzeylerde onları birbirine bağlamasını umuyoruz” dedi. Mühlenchemie’nin Genel Müdürü Lennart Kutschinski ise şunları ifade ediyor: “Öncü konularımız bağlamında, elimizdeki devasa bilgi kaynakları ve pratik deneyimlerin, dünya nüfusuna daha iyi bir gıda tedariki sağlamak için nasıl kullanılabileceğini tartışacağız. Bunu yapmak için, değirmencilik endüstrisinin geleceğini şekillendirme konusunda sempozyum ötesinde faydalı ve uzun vadeli bir katkı sağlayacak ağlar kurmayı düşünüyoruz.”

Kaynak: Değirmeci Dergisi

SPONSORLAR
MEDYA PARTNERLERİ
DESTEKLEYEN KURUMLAR