TR
Dil Seçiniz

Omas, Bratney Companies ile ortak oldu

Omas ve Bratney Companies, stratejik bir ortaklık anlaşması imzaladı. Ortaklık, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki yeni ve mevcut değirmen fabrikaları için ortak distribütörlük, satış ve tanıtım çabalarını içerecek.


Omas Industries ve Amerika Birleşik Devletleri’nde mühendislik, tohum tasarım ve tedariki, yem, tahıl ve gıda endüstrisi alanında piyasa lideri konumunda bulunan Bratney Companies, 23 Eylül 2016 tarihinde stratejik ortaklık anlaşması imzaladıklarını duyurdu. Ortaklık, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki yeni ve mevcut değirmen fabrikaları için ortak distribütörlük, satış ve tanıtım çabalarını içerecek. Bu anlaşma, her iki şirket için de müşteri memnuniyeti bakımından ortak felsefelerini gerçekleştirmek üzere deneyim, kaynak ve uzmanlıklarını birleştirme imkanı sunuyor.

Omas Industries’in CEO’su olan Luigi Nalon, ortaklıkla ilgili, “Bratney Companies ile Omas Industries arasındaki ilişki, ideal bir sinerji kombinasyonu yaratmaktadır. Ortağımızla birlikte, müşterilerimize kaliteli ekipman, mühendislik ve kurulum hizmetleri sunmaya devam edeceğiz. Bu ortaklık, tahıl endüstrisine uygun maliyetli ve benzersiz hizmetler sunacaktır” ifadelerini kullandı.

Bratney Companies’in Başkanı Peter Bratney ise, “Bu yeni ortaklık, Omas’ın devrim niteliğindeki teknolojisi ile Bratney’in endüstriye yön veren mühendislik, inşaat ve hizmet teknolojilerinin birleştirilmesi için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Bu durum, Bratney’in yeni ve inovatif çözümler alanında piyasa lideri konumunu daha da güçlendirecektir. Bu ortaklığın, Birleşik Devletler ve Kanada’daki müşterilerimize büyük bir değer sunacağını umut etmekteyiz” demektedir.
Kaynak: Değirmenci Dergisi

SPONSORLAR
MEDYA PARTNERLERİ
DESTEKLEYEN KURUMLAR