TR
Dil Seçiniz

Sebzeler, Oba Makarna ile birleşiyor

Oba Makarna, ambalajlarının üzerinde farklı sos tariflerine yer vererek makarna tüketicilerini yeni ve sağlıklı lezzetlerle buluşturuyor.

Makarna üretiminde sektörün öncü isimlerinden olan Oba Makarna, yeni ambalajlarında tüketiciler için farklı tariflere yer vermeye başladı. Aynı soslarla makarna pişirmekten sıkılan tüketicileri ve sebze sevmeyen çocukları düşünerek makarna ambalajlarını yenileyen Oba Makarna, restoran mönülerindeki sosları evlere taşımayı amaçlıyor.

Oba Makarna’nın tarifini verdiği lezzetler arasında; patlıcanlı domatesli makarna, kabaklı tulum peynirli makarna, cevizli tulum peynirli erişte, yoğurtlu kıymalı midye makarna, çeri domatesli pastırmalı makarna, ton balıklı mısırlı makarna, sucuklu mısırlı makarna, mantarlı kaşarlı makarna, kuru domatesli, tulum peynirli ve zeytinli makarna ile kremalı tavuklu makarna yer alıyor.

Hazırladığı tariflerde protein miktarını göz önüne alırken sebze sevmeyen çocukları da düşünen Oba Makarna, çocuklara sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandırıyor. Çocuklar için hazırlanan tarifler arasında ise sebzeli ve makarnalı tavuk çorbası, renkli biberli makarna, peynir soslu ve brokolili makarna, kabaklı ve kıymalı makarna pastası, yoğurtlu ve köfteli makarna ile balık kroketli makarna bulunuyor.

Kaynak: BBM Dergisi

SPONSORLAR
MEDYA PARTNERLERİ
DESTEKLEYEN KURUMLAR