TR
Dil Seçiniz

Symaga, malt fabrikasının silolarını inşa ediyor

Symaga, İspanya’nın lider maltlama ve mayalama grup şirketlerinden biri olan Grupo Damm’a ait malt fabrikası Malteria La Moravia’nın silolarının montajına başlıyor.

Symaga, merkezi Bell Lloc d’urgell’de bulunan, İspanya’nın lider maltlama ve mayalama grup şirketlerinden biri olan Grupo Damm’a ait malt fabrikası Malteria La Moravia’nın silolarının montajına başlıyor. Symaga, yeni montaj tekniklerinden yararlanarak ve montaj performansını yükselterek zamandan azami ölçüde tasarruf edilmesini sağlıyor.
Proje, 12.98 metre çapında, yaklaşık 22 metre yüksekliğinde, yan tahliye tarafı güçlendirilmiş altı adet düz dipli silodan oluşuyor. Her bir silo, 3 bin 18 m³ kapasiteye sahip; dolayısıyla, proje tamamlandığında tesis toplam 18 bin m³ depolama kapasitesine ulaşacak.
Symaga, Z600 galvanizli çelikten üretilmiş siloların yanı sıra, sıcaklık kontrol sistemi, boşaltma helezonları, yandan tahliye sistemi, havalandırma ve iklimlendirme sistemi (Atex normuna uygun), iskele ve destek sistemleri gibi çok sayıda yardımcı aksesuarın montajını gerçekleştiriyor. Ayrıca, tesiste oluşturulan sistemin müşteri gereksinimlerini tam olarak karşılayacak şekilde çalışabilmesi için montaj hizmeti sunuyor.


Kaynak: Değirmeci Dergisi

SPONSORLAR
MEDYA PARTNERLERİ
DESTEKLEYEN KURUMLAR